HAI Computers
  Hlavná stránka  »  Servis   »  Servis
  Mapa webu  
 
  
 

Servis  

Ponúkame Vám promptný, odborný servis PC a príslušenstva.

  • Servis poskytujeme aj na tovar nezakúpený u nás.
  • Denne je Vám k dispozícií skúsený servisný pracovník, pri zásahoch väčšieho rozsahu Vám určite pomôžu aj naši externí - špecializovaní odborníci.
  • Servisné zásahy vykonávame v servisnom stredisku a samozrejme aj priamo u zákazníka.

Základné ceny poskytovaného servisu:

 

  Cena s DPH
 Diagnostika 15 €
Hardware servis 30 €/h
 Software servis 20 €/h
 Antivírový servis 20 €
 Inštalácia Windows 20 €
 Optimalizácia systému 25 €
 Vyčistenie od prachu 15 €
 Vyčistenie od prachu + výmena teplovodivej pasty 30 €
 Záchrana dát z poškodeného HDD 35 €
 Záloha / prenos dát 20 €
 Nastavenie routra 10 €
 Dopravné - paušál v Bratislave 10 €

Ceny sú uvedené bez DPH a platia pre každú začatú hodinu servisu..

 
Hardware servis - zameriavame sa na úplne všetko čo sa počítačov týka. Od problémov so staršími  počítačmi  až po realizáciu komplexného vybavenia firiem počítačovými sieťami. Denne inštalujeme a testujeme nové produkty z celého spektra informačných technológií, teda skúsenosti nám rozhodne nechýbajú. Do tejto kategórie radíme aj opravy monitorov, tlačiarní a ostatného príslušenstva. S týmito máme taktiež bohaté skúsenosti.

Software servis - zameriavame sa na všetky programy určené pre operačné systémy Microsoft Windows 98/2000/NT/ME/XP/Vista/7. Pracujeme s veľkým množstvom programov, takže nás určite nič neprekvapí. Našou ďalšou špecialitou je správa sietí v prostrediach Windows ale aj Novell a Linux. V skratke: Odborne a rýchlo spravíme všetko - od užívateľského nastavenia internetu až po zložité konfigurácie Linuxových serverov.

Antivírový servis - vždy ide o odstránenie "škodcu" a o obnovenie normálneho chodu počítača. Používame rôzne programy na detekciu a odstraňovanie aj tých najzákernejších vírusov. Keď je treba používame záchranu dát aj z fyzicky zničených hardiskov. To všetko so zárukou komplexného vyriešenia problému.

LAN/WAN servis- od najjednoduchších sieťových prepojení až po zložité podnikové siete. Spracujeme profesionálny návrh topológie siete, následnú kabeláž, zalištovanie, bezdrôtové prepojenia sietí, prístupové body, konfiguráciu aktívnych sieťových prvkov, dôkladné meranie všetkých parametrov siete... Sem radíme aj správu a kontrolu už existujúcich sietí, prípadne odstraňovanie ich porúch.

Diagnostika- hardvérové a softvérové problémy spoľahlivo nájdeme použitím rôznych sofistikovaných postupov a nástrojov. Navrhneme ďalší postup. Ideálne riešenie pokiaľ si nieste istý výslednou cenou servisného zásahu.

 

Opravujeme aj špeciálne chyby tlačiarní Hewlett Packard 5L, 6L a 1100.

Chyba sa prejavuje ak Vaša tlačiareň berie z podávača viac papierov, krčí ich, alebo nie sú vytlačené rovno. Ponúkame Vám rýchlu, odbornú opravu s použitím značkových súčiastok. Opravu realizujeme najneskôr do 24 hodín priamo u zákazníka, alebo v našom servise. Servis trvá cca 45 minút, vrátane vyčistenia často veľmi špinavej tlačiarne.

Cena opravy u nás je 40 € s DPH.

Servis u zákazníka (v Bratislave) = 40 € s DPH + dopravné náklady (účtujeme, len v prípade lokality mimo I. a II. obvod) 12 € s DPH Záruka je 6 mesiacov, samozrejme pri záťaži na ktorú je tento typ tlačiarne určený.

 
počítače počítače  
Kontakt 

HAI spol. s r.o.

Trnavská cesta 82/D;
821 02      Bratislava
tel.:  02/44455485

predaj: hai@hai.sk

 
počítače
počítače
počítače ESETGP počítače
HAI Computers Redakčný systém PSoIT